Кръстословици
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кръстословици

Енигматичен форум, всичко от А до Я за кръстословиците!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

Share | 
 

 Ще гледате ли ЕВРО'08

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Pet
Admin
Pet


Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty
ПисанеЗаглавие: Ще гледате ли ЕВРО'08   Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty6th Юни 2008, 03:25

За кого ще викате, имате ли си фаворит? Дайте по една прогноза, кой ще е шампион?

На мен общо взето ми е все едно, но ще кажа Португалия.
Малко трудно ще достигнат до втори пореден финал, но знае ли човек. Аз за тях преди казвах, че само мъчат топката, много комбинират, а пък ефективност никаква, ще видим дали ще ме опровергаят basket
Върнете се в началото Go down
Надето
ултрас
ултрас
Надето


Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще гледате ли ЕВРО'08   Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty6th Юни 2008, 10:01

Както знаеш Пет аз съм голям запалянко.... моите пристрастия а и предположения за новия евро шампион са в полза на Германия и Франция
Върнете се в началото Go down
ВиВи
фен
фен
ВиВи


Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще гледате ли ЕВРО'08   Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty6th Юни 2008, 20:35

Аз нямам фаворит, но мисля че Евро 2008 ще спечели Германия Wink
Върнете се в началото Go down
The_Black_Devil
фен
фен



Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще гледате ли ЕВРО'08   Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty6th Юни 2008, 20:38

Ще го гледаме няма как, аз съм за Германия!
Върнете се в началото Go down
Pet
Admin
Pet


Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще гледате ли ЕВРО'08   Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty6th Юни 2008, 22:16

Хе хе, много станахте за Германия, Надето ще е доволна, може да си направите фенклуб. Само веднъж съм викал за немците, през 1990 когато играха финал на световното с Аржентина. Голяма мъка беше, спечелиха със спорна дузпа в края на мача. basket
Върнете се в началото Go down
Надето
ултрас
ултрас
Надето


Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще гледате ли ЕВРО'08   Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty9th Юни 2008, 10:30

Разбира се, че съм доволна.... това че Германия има толкова фенове.....говори само едно.... те наистина са добри.... и вчера го показаха! Освен на тях и на французите, симпатизирам и на Румъния и Русия.... те наистина могат да изненадат.
Върнете се в началото Go down
Pet
Admin
Pet


Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще гледате ли ЕВРО'08   Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty9th Юни 2008, 11:28

Ако е до симпатии, мога да кажа Италия. Понякога играят грозно, друг път правят чудеса, никой не разбира играта по-добре от тях!
Върнете се в началото Go down
Pet
Admin
Pet


Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще гледате ли ЕВРО'08   Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty13th Юни 2008, 14:47

Наде, сори за немците Crying or Very sad ама тия хървати са много крив отбор, могат да заколят всеки.

Хайде да даваме прогнози на точен резултат!

мачовете днес:

Италия - Румъния 2:0
Холандия - Франция 1:1
Върнете се в началото Go down
Надето
ултрас
ултрас
Надето


Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще гледате ли ЕВРО'08   Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty13th Юни 2008, 15:45

Италия - Румъния 2:1
Холандия - Франция 1:3


Благодаря ти че си съпричастен с моята мъка.... но всеки отбор има лоши дни, но аз съм убедена че ще се класират...... стига да играят с повече халфове, отколкото нападатели..... този Льоб :x трябва да се стегне!
Върнете се в началото Go down
Надето
ултрас
ултрас
Надето


Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще гледате ли ЕВРО'08   Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty13th Юни 2008, 15:54

Швеция - Испания 1:2 ----- 1:2 точен резултат
Гърция -Русия 0:2 ----- 0:1 познат знак

Турция - Чехия 1:3
Швейцария -Португалия 1:1
Върнете се в началото Go down
Pet
Admin
Pet


Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще гледате ли ЕВРО'08   Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty13th Юни 2008, 16:10

Надето написа:

Благодаря ти че си съпричастен с моята мъка.... но всеки отбор има лоши дни, но аз съм убедена че ще се класират...... стига да играят с повече халфове, отколкото нападатели..... този Льоб :x трябва да се стегне!

Ще се класират то е ясно, но по програмата после ще играят с ... Португалия, интересен мач ще е Wink

ето един добре направен сайт за европейското http://euro2008.sportni.bg/
Върнете се в началото Go down
Pet
Admin
Pet


Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще гледате ли ЕВРО'08   Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty14th Юни 2008, 16:51

Pet написа:
Италия - Румъния 2:0
Холандия - Франция 1:1

Надето написа:
Италия - Румъния 2:1
Холандия - Франция 1:3

Ха ха, тук се изложихме и двамата scratch
новите ми прогрози са:

Швеция - Испания 1:0
Гърция -Русия 1:1

Турция - Чехия 1:1
Швейцария -Португалия 1:1
Голям резил за мен Embarassed
Върнете се в началото Go down
Надето
ултрас
ултрас
Надето


Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще гледате ли ЕВРО'08   Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty16th Юни 2008, 10:01

Не се изчервявай...... в това първенство логиката отива на заден план.... виж мача Холандия - Франция.... вярно че съм пристрасна, но си мисля че французите играха много по красиво и качествено, а Холандия с няколко контраатаки вкараха четири гола..... жалко за футбола..

Полша - Хърватия 1:2 ..... 0:1 познат знак
Австрия - Германия 0:3 ..... 0:1 познат знак
Върнете се в началото Go down
Pet
Admin
Pet


Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще гледате ли ЕВРО'08   Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty16th Юни 2008, 12:11

Аз пък не ги харесвам французите на този шампионат, не виждам да играят добре.

Полша - Хърватия 1:1 ....... 0:1
Австрия - Германия 0:2 ..... 0:1 познат знак


Последната промяна е направена от Pet на 17th Юни 2008, 02:48; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Надето
ултрас
ултрас
Надето


Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще гледате ли ЕВРО'08   Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty16th Юни 2008, 12:48

Да прав си че французите не са във форма, но конретно за мача с Холандия.... мога да поспора..... но съм и наясно че когато човек е фен, леко е заслепен хи хи....
Върнете се в началото Go down
Pet
Admin
Pet


Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще гледате ли ЕВРО'08   Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty17th Юни 2008, 02:53

Пак ме биеш Crying or Very sad

Франция - Италия 1:2 ...... 0:2 познат знак
Холандия - Румъния 1:1 ... 2:0

форца Италия Wink


Последната промяна е направена от Pet на 18th Юни 2008, 02:04; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Надето
ултрас
ултрас
Надето


Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще гледате ли ЕВРО'08   Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty17th Юни 2008, 11:28

Франция - Италия 3:1 ....... 0:2
Холандия - Румъния 2:2 .... 2:0
Върнете се в началото Go down
Надето
ултрас
ултрас
Надето


Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще гледате ли ЕВРО'08   Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty18th Юни 2008, 10:14

Трябва да си призная... много ме разочароваха французите.... вярно че бяха с 10 човека и без Рибери, но това не оправдава безидейната им игра...... Италия съвсем заслужено се класира.... макар че Лукатони и той не знае от време на време къде се намира, хи хи..... за жалост на Байерн. Само се надявам Рибери да се оправи бързо.... той наистина е страхотен футболист.
Върнете се в началото Go down
Pet
Admin
Pet


Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще гледате ли ЕВРО'08   Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty18th Юни 2008, 14:19

Той така си играе Лука Тони, но върши доста полезна работа все пак.

Гърция - Испания 1:1 ..... 1:2
Русия - Швеция 1:1 ........ 2:0 scratch


Последната промяна е направена от Pet на 19th Юни 2008, 00:24; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Надето
ултрас
ултрас
Надето


Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще гледате ли ЕВРО'08   Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty18th Юни 2008, 14:47

Гърция - Испания 0:2 ..... 1:2 познат знак
Русия - Швеция 2:1 ........ 2:0 познат знак
Върнете се в началото Go down
Надето
ултрас
ултрас
Надето


Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще гледате ли ЕВРО'08   Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty19th Юни 2008, 09:15

Видя се че руснаците наистина могат да изненадат...... което ме радва Smile
Върнете се в началото Go down
Pet
Admin
Pet


Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще гледате ли ЕВРО'08   Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty19th Юни 2008, 11:51

Наистина беше изненада за мен, категорично надиграха шведите, браво на братушките!

Португалия - Германия 1:1 ..... 2:3


Последната промяна е направена от Pet на 20th Юни 2008, 04:55; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Надето
ултрас
ултрас
Надето


Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще гледате ли ЕВРО'08   Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty19th Юни 2008, 13:34

Португалия - Германия 1:2 ..... 2:3 познат знак


След едно, следва две..... хихи
Върнете се в началото Go down
Pet
Admin
Pet


Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще гледате ли ЕВРО'08   Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty19th Юни 2008, 14:27

ще видим, ще видим futbol
Върнете се в началото Go down
Pet
Admin
Pet


Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще гледате ли ЕВРО'08   Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty20th Юни 2008, 04:53

А след 2 следва 3, хи хи, браво, заслужена победа, друго е като го няма онзи Гомес futbol

Хърватия - Турция 3:1 ..... 0:0 (2:4д)


Последната промяна е направена от Pet на 21st Юни 2008, 19:51; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще гледате ли ЕВРО'08   Ще гледате ли ЕВРО'08 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Ще гледате ли ЕВРО'08

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Кръстословици :: Свободна зона :: Лафче-
Идете на: